חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ייעוץ סטארט אפ ייעוץ טכנולוגי השמה HR
להצעת מחיר חייגו:

גיבוי בענן – עסק בטוח הוא עסק עם גיבוי!

העסק שלכם חייב לעבוד בצורה חלקה והרמונית. כל בעיה שתוקעת את התנועה היא בעיה שעולה לכם כסף, ולפעמים גם עולה לכם במוניטין. בעולם התחרותי של ימינו, אובדן היכולת לתת שירות מלא ורציף ללקוחות שלכם הוא דבר בלתי מתקבל על הדעת. במקרה הטוב זה יעלה לכם בפיצויים ללקוחות הנאמנים, ובמקרה הגרוע המתחרים שלכם יזנקו על זה, ויזכו בלקוחות הפחות נאמנים שלכם, שיעזבו באכזבה וכעס.

בסופו של דבר, איך שלא תסתכלו על זה, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם שהעסק יפסיק לתפקד על-רקע של בעיה במערך המחשבים, התוכנה ומסדי הנתונים. כל הכלים הללו יכולים להיות מגובים בצורה מושלמת ומלאה, עדכנית ורלוונטית. כאשר שירות חיצוני של גיבוי נותן לכם את מלוא חבילת השירות, אתם יכולים להירגע, ולהמשיך לשים את הריכוז שלכם על שיפור ושדרוג היכולות של העסק, במקום להתעסק בחשש שמשהו יקרה. יש שירותי הצלה – וזה נותן לכם את השקט הנפשי הדרוש לבעלי עסקים, בטח בעולם הטכנולוגי והמודרני.

מה אתם מקבלים עם גיבוי בענן?

הגיבוי המקומי הוא טוב, אבל לא מספיק טוב. מה קורה אם כחלק מהבעיה איבדתם גם את הגיבוי המקומי? ומה לגבי היכולת לשלוף את הגיבוי המקומי המלא ולהעלות אותו לפעולה? האם יש לכם צוות מיומן שיכול לעשות זאת, 24/7 ובזמן אמת?

אחד היתרונות העצומים בשימוש בגיבוי בענן הוא שהעסק שלכם מגובה על ידי שירות חיצוני שלא מתעסק עם שום דבר אחר. כל מהותו של ספק השירות הוא לדאוג לתת לכם גיבוי, ולהיות שם בזמן אמת כדי להקפיץ חזרה את המערכת לפעילות מלאה ושוטפת בזמן שיא.

שירות זה נעשה:

  1. על ידי מומחים המתמחים בשירות זה באופן
  2. עם האצבע על הדופק כך שהתגובה מהירה ובזמן אמת
  3. תוך התאמת מגוון השירותים לצורך האישי והמלא של העסק שלכם – בתפירה אישית.

כאשר זה מתבצע בצורה זו, אתם יודעים שהעסק שלכם מוגן לגמרי מכל תקלה ונפילה – שכן כל השירות תפור בצורה מושלמת עבורכם, וגם מתומחר בהתאם לצרכים ולא כחבילה רנדומלית. ההתאמה האישית כוללת היכרות עמוקה עם המבנה של העסק שלכם, ומשם נובעת היכולת לתת את המענה הנכון ביותר בכל סיטואציה.

רגע – אבל מה זה בכלל גיבוי בענן?

נכון, לא הסברנו עדיין מה זה גיבוי בענן. הגיבוי בענן הוא בעצם גיבוי מקוון, גיבוי הנשען על שרתים חיצוניים לסביבת העבודה הישירה שלכם. נכון, ישנם עסקי ענק שמחזיקים בחוות שרתים משלהם בבניין שלהם, ואז הענן שלהם יכול להיות ברשת פנימית. ועדיין, לרוב, כאשר מדברים על שירותי ענן, כאשר גיבוי בענן לעסקים הוא חלק מאותם השירותים, מדברים לרוב על שירות חיצוני.

על היתרונות של השירות החיצוני כבר דיברנו, וכעת כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם ספק שירות מקצועי ולוודא שאתם מגובים ומוכנים לכל בעיה.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן